2 Slaapkamer Bungalow-Appartement in La Mata, Torrevieja, Costa Blanca Zuid €620,000

Andere types van deze eigendom

2 Slaapkamer Bungalow-Appartement in La Mata

  • €550,000
  • Nieuw
  • 2 badkamers
  • 2 slaapkamers
  • Grootte: 98 m2 bebouwd
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Nabij het strand
  • Nabij winkels

Wordt de Middellandse zee uw uitzicht?

La Manguilla Sea Views is een nieuw woonproject van woningen met 2 slaapkamers en 2 badkamers met zeezicht vanaf de begane grond in La Mata, Costa Blanca.
De maisonnettes op de begane grond hebben een grote tuin met uitzicht op zee en voldoende ruimte voor een privézwembad, evenals een halve kelder die perfect is voor het toevoegen van extra slaapkamers of woonruimte. Appartementen op de bovenste verdieping hebben een adembenemend uitzicht op zee vanaf een royaal balkon en een indrukwekkend privésolarium, terwijl veelzijdige woonruimtes je de mogelijkheid bieden om je huis aan te passen aan je levensstijl.
Het complex, met eigentijds mediterraan design, omarmt de natuurlijke omgeving, biedt een spectaculair uitzicht op zee en royale buitenruimtes in alle woningen die je uitnodigen om te genieten van het allerbeste van de mediterrane levensstijl in een van de beste klimaten van Europa. Het beschikt ook over een gemeenschappelijk overloopzwembad, een chill out-ruimte met uitzicht op zee en een ondergrondse privéparkeergarage.
Het project is gebouwd in overeenstemming met de prestigieuze Passivhaus-norm en hernieuwt onze voortdurende inzet voor duurzaam en innovatief ontwerp, wat resulteert in comfortabele en milieuvriendelijke woningen die voldoen aan zowel de huidige als de toekomstige behoeften.
Gelegen aan het strand van La Mata, dicht bij restaurants, cafés, supermarkten en op een steenworp afstand van de zee, maken de lengte van het strand, de kwaliteit van het zand en de helderheid van het water deze enclave tot een unieke locatie. Op twee kilometer afstand van het natuurpark “Laguna de la Mata”, van internationaal belang verklaard en opgenomen in de speciale beschermingszones voor pluimvee. Op 40 minuten van de luchthavens van Alicante en Murcia.

Bewaar
NieuwBungalow-Appartement
Prijs vanaf: €620,000Grootte: 74 m2 bebouwd
Reference: La Manguilla Sea ViewsSlaapkamers: 2
badkamers: 2Terras: 15 m2
Solarium: 62 m2Lift: Ja
kelder: NeeAirconditioning: Nee
Elektrische keukentoestellen: NeeGarage: Ondergronds
Overdekte inkom: NeeGemeenschappelijk zwembad
Nabij het strandNabij winkels
ZeezichtEnergiecertificaat
Bekijk de presentatie in PDF
Gelieve onderstaand formulier in te vullen om uw vragen via e-mail te verzenden

Schrijf u in voor onze wekelijkse nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwe woningen, bijzonderheden van het gebied, exclusieve kortingen en aanbiedingen. Lees hier ons privacy beleid. U kan op elk ogenblik uitschrijven.

De informatie die u leest op deze webpagina werd ons bezorgd door de bouwmaatschappij of de promotor. Elke klant heeft recht tot inzage van de details, vermeld in de "RD 515/89", ten kantore van de bouwmaatschappij of promotor.
Masa International